Jaki jest czas realizacji i czego potrzebuje do stworzenia strony internetowej w Toruniu?

Szanujemy Twój czas, dlatego większość prac, które są potrzebne do tworzenia stron www w Toruniu wykonujemy samodzielnie. Na początku ustalamy Twoje potrzeby i na bazie doświadczenia zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

Strony internetowe Toruń, które tworzymy to w pełni kompleksowa obsługa. Dlatego nie musisz się martwić o teksty na stronie, zdjęcia, grafiki lub pomysł jak to ma wyglądać. To wszystko przygotujemy, a następnie zaprezentujemy i dokonamy ewentualnych poprawek.

Co jeśli będę potrzebował później coś zmienić na stronie?

W razie gdybyś w przyszłości potrzebował dokonać jakichś aktualizacji lub zmian zapewniamy bardzo szybki kontakt telefoniczny i mailowy oraz szybkie wdrożenie zmian. Równocześnie wiele z naszych stron wyposażone jest w Panel Administracyjny do zarządzania stroną, dzięki któremu możesz np. dodawać nowe produkty, realizacje, referencje na stronie.

Wiemy jak przyciągnąć nowych klientów na stronę internetową z Torunia i okolic

 • Wiemy jak dotrzeć do klientów z Torunia, okolic jak i całej Polski - skutecznie techniki i sprawdzone narzędzia
 • oszczędność czasu i pieniędzy - stawiamy na współpracę długoterminową, dlatego zapewnimy Ci wszystko co potrzebne, aby zaprojektować, stworzyć i uruchomić nową stronę www oraz później ją reklamować i zdobyć nowych klientów
 • Mamy duże doświadczenie w tworzenie stron dla biznesów działających lokalnie oraz na szerszą skalę Polska i Europa, dlatego wiemy jakie metody promocji i reklamy sprawdzą się w Twoim przypadku
 • wszystkie nasze strony internetowe możesz przeglądać na dowolnym urządzeniu - są w pełni responsywne i tworzone w technologii responsive web design, która umożliwia dostosowanie strony do każdego urządzenia
 • pozycjonujemy na czołowe miejsca w Google lokalnie, czyli w rejonie w którym działasz i tam gdzie są Twoi klienci - przykładowo wpisując w Google "sklep bhp Toruń" w większości wybiorą stronę naszego klienta, ponieważ jest najwyżej
 • łatwe w obsłudze
 • tworzymy strony internetowe, które zapewnią Ci profesjonalny wizerunek Twojej firmy w sieci, dzięki czemu klienci jeszcze chętniej będą chcieli z Tobą współpracować i wydać u Ciebie pieniądze

11 powodów dla których warto założyć stronę internetową firmy

 1. Zaprezentuj się - bądź obecny. Kto wie o twojej firmie? Gdzie potencjalni klienci i klienci mogą dowiedzieć się więcej? Twoja strona internetowa może pomóc Ci w rozwinięciu działalności, pokazywać Twój profesjonalizm i renomę oraz co najważniejsze zdobyć nowych klientów. Zdobędziesz więcej klientów poprzez stronę internetową z Torunia i okolic.
 2. Zbudujesz zaufanie. Nowi i potencjalni klienci mogą chcieć dowiedzieć się czegoś o Twojej firmie zanim podejmą z Tobą współpracę. To świetny sposób, by ludzie mogli wejść na stronę www i dowiedzieć się więcej o ofercie Twojej firmy.
 3. Umieść się na liście wyszukiwarek. Budując swoją stronę internetową i wykorzystując do tego techniki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), możesz łatwo znaleźć osoby szukające odpowiednich słów kluczowych. Miesięcznie setki ludzi szukają takich produktów i usług, które oferuje Twoja firma. Może to być dobry sposób do rozwoju firmy.
 4. Pokaż swoje realizacje. Strona internetowa to świetne miejsce żeby zaprezentować swoje prace, produkty i realizacje klientom.
 5. Zamieść referencje. Możesz uwiarygodnić się na tle innych przedsiębiorców i zaprezentować swoje referencje od zadowolonych klientów, którzy są najlepszą wizytówką Twojej firmy.
 6. Wygoda klienta. Zapewnienie klientom wielu sposobów kontaktu z Twoją firmą jest wykorzystywane przez większość firm. Im łatwiej Cię znaleźć tym więcej klientów pozyskasz.
 7. Punkt kontaktowy 24/7. Twoja strona internetowa działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu, a to zapewnia klientom łatwy sposób skontaktowania się z Tobą i uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów, usług i Twojego biznesu.
 8. Sprzedawaj produkty i usługi. Jeśli Twoja firma nadaje się do sprzedaży internetowej, utwórz sklep internetowy jako alternatywę lub uzupełnienie lokalnego sklepu fizycznego.
 9. Wykorzystaj sieci społecznościowe. Wdrażaj skuteczne strategie na social mediach, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców i zwiększyć zainteresowanie swoim biz. Miej swoją obecność na Facebooku, LinkedIn, Instagramie i Twitterze. Polubienia i udostępnienia na tych platformach mogą przyciągać ludzi do Twojej witryny.
 10. Udostępnij najnowsze wiadomości. Gdy tylko pojawią się nowe informacje dotyczące Twojej firmy, zaktualizuj swoją stronę. Oferujecie nowe produkty, zmieniacie godziny otwarcia, macie ciekawą promocję, te wszystkie rzeczy można zakomunikować wszystkim klientom naraz. Strony, które zawierają aktualne informacje, częściej przyciągają użytkowników.
 11. Dotrzyj do osób, które szukają Twoich produktów i usług Zaletą posiadania strony internetowej jest możliwość jej reklamy w wyszukiwarce Google. Dzięki temu możesz dotrzeć do osób, które wpisują konkretne zapytania, ponieważ chcą kupić dany produkt / skorzystać z usług, które masz w ofercie.

Proces tworzenia stron internetowych

Nasz doświadczony zespół projektantów stron internetowych omówi z Tobą potrzeby co do strony, po czym przystąpimy do działania i stworzenia indywidualnej strony dostosowanej do konkretnych wymagań.

 1. Etap 1 | Kontakt i rozpoznanie Na początku spotykamy się lub omawiamy szczegóły przez telefon / mail. Poznajemy Twoje potrzeby, to czego oczekujesz od strony oraz zaproponujemy Ci korzystne rozwiązania. Nasz zespół przeprowadzi szczegółowe rozeznanie w temacie, dokładnie zaplanujemy strategię i wykorzystamy najlepsze metody z branży do stworzenia Twojej strony. Tworzymy również teksty, grafiki, które będą na Twojej stronie.
 2. Etap 2 | Planowanie i szkielet strony Przed stworzeniem szaty graficznej i indywidualnego wyglądu strony, przygotujemy strukturę i szkielet strony. Etap planowania jest kolejnym ważnym etapem, ponieważ to, co zostanie tutaj ustalone pozwala nam określic ramy czasowe dla zaprojektowania i stworzenia strony internetowej.
 3. Etap 3 | Projekt i zawartość strony W procesie współpracy od początku do końca projekt strony internetowej jest tworzony indywidualnie. Prezentujemy Ci kilka wersji oraz wprowadzamy ewentualne poprawki. Oczywiście w sercu każdej strony internetowej leży jej zawartość. To wszystkie teksty, grafiki, zdjęcia, filmy, które angażują gości na Twojej stronie. Profesjonalnie przygotowane treści potrafią w prosty i szybki sposób przekazać Twojemu klientowi czym się zajmujesz, co może od Ciebie kupić i dlaczego powinien wybrać właśnie Ciebie. Czas trwania tego etapu jest bardzo różny w zależności od ilości podstron i od tego, jak dużą ilość materiałów klient jest w stanie dostarczyć projektantowi strony. Jeśli jednak masz mało czasu to nie przejmuj się, wszystkie teksty napiszemy za Ciebie, a Ty sprawdzisz czy są dobre i co można ewentualnie dodać / zmienić.
 4. Etap 4 | Zakodowanie Teraz cały projekt, który widziałeś wcześniej musimy przetworzyć na kod, który zrozumieją przeglądarki internetowe. Jeden z ostatnich etapów przed wdrożeniem strony i zaprezentowaniu jej w internecie.
 5. Etap 5 | Testowanie W dzisiejszych czasach mamy miliony użytkowników internetu, a co za tym idzie, Twoi klienci mogą przeglądać stronę na najróżniejszych urządzeniach: telefony, smartfony, tablety, laptopy, monitory o różnych rozdzielczościach. Do tego dochodzą różne przeglądarki. Dlatego zanim udostępnimy stronę w sieci, trzeba najpierw ją przetestować - na różnych przeglądarkach i urządzeniach.
 6. Etap 6 | Wdrożenie i administracja, wsparcie techniczne Po zakończeniu testów, uruchamiamy Twoją stronę, wgrywamy ją na hosting (miejsce dla Twojej strony w internecie), konfigurujemy skrzynki pocztowe. Wiemy jak ważny jest stały kontakt i długofalowa współpraca dlatego zapewniamy również administrację, pomoc w zarządzaniu stroną i wsparcie techniczne.

Potrzebujesz promocji Twojego biznesu - pozycjonowanie strony

Czy jest forma reklamy dzięki której możesz dotrzeć do osób zainteresowanych usługami i produktami jakie oferujesz? Oczywiście - to właśnie pozycjonowanie stron (SEO). Dzięki temu Twoja strona internetowa może znaleźć się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce.

Trzeba wziąć pod uwagę, że osiągnięcie tak wysokich pozycji zajmuje sporo czasu, jednak efekty potrafią być bardzo korzystne dla Twojej firmy. Przy dobrze wykonanej pracy, może być to Twoje główne źródło nowych klientów.

Jeśli potrzebujesz natychmiastowego przypływu nowych klientów najlepiej skorzystać z reklamy Google Ads. Wtedy możesz znaleźć się na samym czele wyników z dopiskiem reklama. Taką reklamę można uruchomić od pierwszego dnia stworzenia strony internetowej.

Pytania dotyczące stron internetowych dla firm z Torunia i okolic

To naturalne, że masz pytania i wątpliwości dotyczące założenia strony internetowej. Warto zapamiętać, że strona internetowa to inwestycja długoterminowa. Która dobrze stworzona i zaprojektowana, przyniesie w przyszłości wiele korzyści i zwróci się wielokrotnie.

Możesz też zastanawiać się czy firma taka jak Twoja, z tej branży powinna mieć stronę i być w internecie. Musisz wiedzieć, że Google to wyszukiwarka z której korzystają miliony Polaków i szukają tam przeróżnych rzeczy.

Oprócz pozyskania nowych klientów, strona przyda się też obecnym klientom, pomoże zbudować zaufanie, umacnić Twoją markę oraz informować szerszą grupę ludzi o możliwościach Twojej firmy.

Czy muszę mieć przygotowane wszystkie treści, zanim się z wami skontaktuję?

Nie. Możemy zacząć prace nad stroną, a materiały takie jak, np.: zdjęcia realizacji czy produktów dostarczysz później. Pokażemy Ci wstępna wersję strony co również, ułatwi Ci pracę. Nie musisz też martwić się o to, że nie masz tekstów.

My zajmujemy się tworzeniem treści na Twoją stron. Innym częstym problemem jest to, że nie masz dużo treści do dodania do częstych aktualizacji lub nie masz czasu na blogowanie. Krótka odpowiedź brzmi: nie musisz. W pewnych branżach blog, nie jest aż tak przydatny i nie trzeba go prowadzić, żeby mieć świetne efekty i nowych kilku, kilkunastu klientów co miesiąc.

Czy moja strona internetowa będzie działać na telefonach?

Kładziemy duży nacisk na to, aby strona www, była zoptymalizowana pod urządzenia mobilne. Dzięki temu, każdy kto przegląda Twoją stronę z telefonu lub innego urządzenia, mniejszego od komputera, będzie w stanie znaleźć potrzebne mu informacje. Skupiamy się w dużej mierze na szybkości wczytywania, dlatego nasze strony ładują się bardzo szybko i osiągają bardzo wysokie wyniki w niezależnych testach prędkości stron.

Ciągle widzę zwrot "responsywne strony www". Co to znaczy?
Jest to technika ułatwiająca tworzenie witryny internetowej, która dostosowuje swój układ do rozmiaru dowolnego urządzenia. Zamiast tworzyć dodatkową stronę dla urządzeń mobilnych, możesz obniżyć koszty tworząc tylko jedną witrynę.

Jeśli zależy Ci na stworzeniu strony, która pomoże Ci pozyskać nowych klientów, będzie godnie reprezentować Twoją firmę oraz liczysz na długofalową współpracę i profesjonalną obsługę to zapraszamy do kontaktu z nami.
Skontaktuj się z nami

Certyfikuje nas Google

Czy wiesz, że

Wiemy jak tworzyć strony, które zajmują czołowe miejsca w Google - posiadamy Certyfikowanych specjalistów Google Ads. Nasze strony uzyskują idealne wyniki w oficjalnych testach Google i innych niezależnych firm. Aby dbać o solidny wizerunek Twojej firmy w internecie i bezpieczeństwo na stronie internetowej wdrożymy zabezpieczenie certyfikatem SSL.