Ile zajmie stworzenie strony internetowej WWW w Gorzowie Wielkopolskim?

W zależności od wielkości strony i zakresu prac większość stron udaje się stworzyć w czasie od 2 tygodni do miesiąca. Szanujemy Twój czas, dlatego większość prac, które trzeba wykonać do stworzenia strony wykonywana jest po stronie naszego zespołu. Projektowanie stron internetowych dzielimy na etapy. Zaczynamy od rozmowy i ustalenie tego na czym Ci zależy. Po dogłębnej analizie z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi i naszej wiedzy technicznej zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania. Z nami nie musisz się martwić o teksty na stronę, logo, wizytówki, grafiki, wygląd strony itd. Wszystko czego potrzebujesz możemy przygotować wraz ze stroną.

Tworzenie strony lub sklepu ile to kosztuje?

Tworzymy strony indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Dokładna cena wymaga ustalenia zakresu prac i jak skomplikowana będzie dana strona. Wtedy możemy dopasować odpowiednie rozwiązanie do Twojego budżetu. Wyróżnia nas rzetelna obsługa i szybki kontakt na każdym etapie współpracy. Posiadamy również certyfikowanych specjalistów Google Ads.

Jak przyciągnać nowych klientów na stronę internetową z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic?

 • Mamy duże doświadczenie w tworzeniu stron WWW dla biznesów działających lokalnie oraz na szerszą skalę - cała Polska i Europa, dlatego wiemy jakie metody promocji i reklamy sprawdzą się w Twoim przypadku
 • Skutecznie pozycjonujemy (SEO) na pierwsze miejsca w Google np. masz sklep BHP - klient szuka w Google "sklep bhp Gorzów Wielkopolski" w większości wybiera strony, które są na pierwszej stronie, my pomożemy Ci się tam znaleźć
 • Wiemy jak dotrzeć do klientów z regionu Gorzowa Wielkopolskiego i okolic jak również całej Polski
 • Nasze strony są responsywne - czyli niezależnie od urządzenia czy to telefon, smartfon, tablet, laptop, komputer zawsze wyglądają idealnie i są dopasowane do ekranu
 • Pokaż się z profesjonalnej strony w internecie - klienci, którzy zobaczą solidną, przejrzystą i fachową stronę WWW będą chcieli częściej z Tobą współpracować
 • Zaoszczędzisz na parę lat - stawiamy na współpracę długoterminową, dlatego stosujemy nowoczesne rozwiązania i technologie internetowe, które zapewniają, że strona przez kolejne kilka lat nie będzie potrzebować przebudowy i tworzenia na nowo

10 korzyści ze stworzenia strony internetowej

W dzisiejszych czasach technologia mocno idzie do przodu. Świat nieustannie się zmienia i dotyczy to również szeroko pojętego obszaru biznesowego. Kiedyś, żeby załatwić jakąś sprawę, skorzystać z usług danej firmy, albo nawet tylko zapoznać się z jej ofertą, nie było innej opcji, niż dotarcie do danego budynku. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Mnóstwo firm tworzy strony internetowe i stało się to już w pewnym sensie normalną sytuacją, a nie czymś nowym i niespotykanym. Ten artykuł przedstawi 10 najważniejszych korzyści z ich posiadania. Warto dodać, iż jest ich więcej, ale tu zostaną przedstawione te najistotniejsze.

1. Łatwe dotarcie do ludzi.

Żeby dotrzeć do ludzi, czyli potencjalnych klientów trzeba wykonać pewne ruchy. Najprostszym takim ruchem jest Internet, a dokładniej strona internetowa. Nie musimy się martwić, że kogoś nie poinformowaliśmy o naszej ofercie. Strona nie dość, że jest dostępna dla każdego, to jeszcze umożliwia wręcz przekazywanie informacji wszystkim zainteresowanym np. poprzez napisanie oddzielnego artykułu. Jest to ułatwienie dla każdej ze stron.

2. Możliwość skutecznej reklamy.

Strona internetowa umożliwia zrobienie bardzo skutecznej reklamy i to jeszcze w kilku rodzajach. Chyba nie trzeba tłumaczyć, jak ważną rolę odgrywa marketing i że bez niego trudno cokolwiek zdziałać na rynku. A na stronie można robić chociażby zachęcające grafiki, artykuły, filmiki. Można pokazać niektóre rzeczy z takiej strony, z jakiej byłoby to niemożliwe w zwykłym budynku.

3. Szybszy kontakt z klientami.

Często klienci mają jakieś pytania, chcą zapytać o dostępne oferty, a czasem, niestety też złożyć reklamację. Irytujące są jednak długie kolejki i czas oczekiwania, żeby dostać się do danego pracownika bądź konsultanta. Strona internetowa umożliwia korespondencję online poprzez czat albo rozmowę video. Ta forma jest znacznie szybsza, bo sprawę można załatwić w kilka minut, a nie godzin, gdyż do czasu oczekiwania trzeba doliczyć jeszcze takie czynniki jak transport.

4. Bycie na bieżąco z trendami.

Obecnym trendem jest bez wątpienia Internet i różne pochodne od niego technologie. Kiedyś było powiedzenie, że jak kogoś nie ma na Facebooku, to tak jakby nie żył wcale. Oczywiście, warto traktować je z przymrużeniem oka, natomiast trudno sobie wyobrazić sytuację, gdy jakaś licząca się firma nie ma własnej strony internetowej. Taka panuje moda, a potwierdzeniem tego może być całkiem prosty eksperyment. Niech każdy, kto czyta ten artykuł pomyśli o kilku firmach, które zna i z których kiedyś skorzystał, a następnie sprawdzi, czy mają one strony internetowe. Z dużym prawdopodobieństwem obstawiam, że praktycznie każda firma będzie taką stronę posiadała. Możliwe, iż jedne będą bardziej rozbudowane, a drugie mniej, ale fakty są niezaprzeczalne i to jest idealnym dowodem na bieżące trendy.

5. Dostęp na wielu urządzeniach.

Kolejny spory atut to możliwość dostępu na wielu urządzeniach. Czy ktoś ma komputer stacjonarny, laptop, smartfon, tablet itp., to nie ma żadnego znaczenia. Każda z takich osób bez problemu otworzy sobie stronę internetową i będzie miała dostęp do wszystkich jej elementów. To świadczy o tym, że przykładowo leżąc w łóżku z telefonem komórkowym i tak można zobaczyć daną ofertę. Taki łatwy dostęp jest świetną sprawą i jest niezwykle doceniany przez klientów.

6. Czas nie jest przeszkodą.

Chyba każdemu czasem sprawiało trudności wstrzelenie się w dane godziny, żeby załatwić jakąś, dowolną sprawę, albo uzyskać dostęp do oferty. Teraz kontakt z firmą jest możliwy o każdej godzinie, każdego dnia. 6 rano? - Nie ma problemu. 20? - Bez obaw. A 3 w nocy? - Też żadnego kłopotu. Dosłownie w każdej chwili można uzyskać dostęp do interesujących nas treści. Ale oczywiście nie dzieje się to tak po prostu. Trzeba tylko założyć stronę internetową.

7. Zwiększenie wiarygodności.

W jednym z powyższych punktów pisałem, że praktycznie wszystkie firmy posiadają własne strony internetowe, bo takie panują trendy. To jest rzecz jasna prawda, ale z tego stwierdzenia wysnuwa się jeszcze jeden, poważny wniosek. W sytuacji, gdy klient będzie chciał znaleźć naszą firmę w Internecie i jej nie znajdzie, bo jej tam po prostu nie ma, to najprawdopodobniej pojawią mu się w głowie myśli, iż coś jest nie tak. Może ta firma tak naprawdę nie istnieje? Może to są zwykli oszuści, którzy chcą wykorzystywać naiwność ludzi? A może ta firma miała tak negatywne komentarze, że postanowiła zniknąć z Internetu i usunęła swoją stronę? Takie przykłady można mnożyć, dlatego warto zadbać o tę wiarygodność, bo ma ona znaczący wpływ na pozyskiwanie klientów.

8. Możliwość skuteczniejszej walki z konkurencją.

Ten punkt pośrednio łączy się z poprzednim. Walka z konkurencją to nieodłączny element prowadzenia biznesu. Oczywiście, warto pamiętać o granicach i zdrowym rozsądku, ale to temat na inny artykuł. Trzeba więc wypracować skuteczny plan. I tutaj z pomocą przychodzi właśnie strona internetowa, która przede wszystkim powoduje, że nie jesteśmy w tyle za resztą, a nawet możemy ich wszystkich wyprzedzić, np. dzięki udanej kampanii marketingowej w Internecie. Istnieją też inne metody walki z konkurencją, aczkolwiek ta jest raczej najskuteczniejsza.

9. Przeprowadzanie badań rynkowych.

Strona internetowa ma tak rozbudowane narzędzia, że możemy nawet przeprowadzić badania rynkowe. Przykładowo - statystyki odwiedzin wskazują, czego na stronie klienci (obecni lub potencjalni) szukali najczęściej, a to doprowadza do pewnych wniosków odnośnie dalszej strategii działań firmy. Co warto dodać, taka metoda nie wymaga pokładów czasu czy energii, bo statystyki na stronie są prowadzone bez pomocy ludzi. Nie potrzeba żadnego nowego pracownika do tego typu działań. Oprócz oszczędności czasu, jest to więc także oszczędność finansowa.

10. Rozwój firmy.

Jeśli powyższe 9 korzyści miałyby się przyczynić do jednej rzeczy - to będzie to bez wątpienia rozwój. Te wszystkie elementy po części łączą się ze sobą i razem tworzą coś naprawdę wielkiego i cennego. Bo rozwój firmy to jest szczęście dla każdego właściciela - to jeden z głównych celów prowadzenia biznesu. On generuje zyski finansowe, poszerza zasięgi, zbiera większą liczbę klientów i umacnia pozycję na rynku. Rozwijanie firmy jest pożądane przez mnóstwo firm, ale niestety nie każdej to się udaję. Posiadanie strony internetowej może to zdecydowanie ułatwić.

Jak widać, firmy zyskują bardzo dużo korzyści wynikających z tworzenia stron internetowych. Technologia na tyle się rozwinęła, że jeśli ktoś chce mieć biznes, który odegra znacząca rolę na jakimkolwiek rynku, to musi takową stronę posiadać. Nawet jeżeli uzna, że jemu to nie jest potrzebne, bo być może istnieją jakieś inne metody pozwalające na odniesienie sukcesu, to jednak prawdopodobieństwo tego nie będzie za wysokie. Ponadto w dzisiejszych realiach nie ma problemu z założeniem takiej strony i nawet ktoś bez większej wiedzy może sobie z tym poradzić, dzięki między innymi licznym poradnikom (znajdujących się oczywiście w Internecie), a także może oddać tę sprawę w ręce profesjonalistów, których coraz więcej przybywa.

Jak wygląda proces tworzenia strony WWW?

 1. Etap 1 | Research Porozmawiamy o Twoich potrzebach. Wspólnie omówimy koncepcje strony i jakich korzyści oczekujesz. Na bazie tego przygotujemy wstępną ofertę.
 2. Etap 2 | Projekt W procesie współpracy od początku do końca projekt strony internetowej jest tworzony indywidualnie. Prezentujemy Ci kilka wersji oraz wprowadzamy ewentualne poprawki. Tworzymy wszystkie teksty na stronę oraz znajdujemy odpowiednie zdjęcia.
 3. Etap 3 | Zakodowanie Wszystko co widziałeś na projekcie graficznym trzeba "zakodować", aby strona mogła być otwierana w przeglądarce.
 4. Etap 4 | Testowanie Zanim strona pojawi się w internecie, przeprowadzimy testy na różnych urządzeniach, aby mieć pewność, że wszystko działa poprawnie
 5. Etap 5 | Wdrożenie i administracja Gdy wszystko jest gotowe, uruchamiamy Twoją stronę oraz tworzymy dla Ciebie firmowe skrzynki mailowe.

Dodatkowe pytania przed stworzeniem strony

To naturalne, że masz pytania i wątpliwości dotyczące założenia strony internetowej. Warto zapamiętać, że strona internetowa to inwestycja długoterminowa. Która dobrze stworzona i zaprojektowana, przyniesie w przyszłości wiele korzyści i zwróci się wielokrotnie.

Możesz też zastanawiać się czy firma taka jak Twoja, z tej branży powinna mieć stronę i być w internecie. Musisz wiedzieć, że Google to wyszukiwarka z której korzystają miliony Polaków i szukają tam przeróżnych rzeczy. Oprócz pozyskania nowych klientów, strona przyda się też obecnym klientom, pomoże zbudować zaufanie, umacnić Twoją markę oraz informować szerszą grupę ludzi o możliwościach Twojej firmy.

Nie musisz też martwić się o to, że nie masz tekstów. My zajmujemy się tworzeniem treści na Twoją stron. Innym częstym problemem jest to, że nie masz dużo treści do dodania do częstych aktualizacji lub nie masz czasu na blogowanie. Krótka odpowiedź brzmi: nie musisz. W pewnych branżach blog, nie jest aż tak przydatny i nie trzeba go prowadzić, żeby mieć świetne efekty i nowych kilku, kilkunastu klientów co miesiąc.

Skontaktuj się z nami

Certyfikuje nas Google

Czy wiesz, że

Wiemy jak tworzyć strony, które zajmują czołowe miejsca w Google - posiadamy Certyfikowanych specjalistów Google Ads. Nasze strony uzyskują idealne wyniki w oficjalnych testach Google i innych niezależnych firm. Aby dbać o solidny wizerunek Twojej firmy w internecie i bezpieczeństwo na stronie internetowej wdrożymy zabezpieczenie certyfikatem SSL.