Strony internetowe Jaworzno kompleksowe tworzenie stron WWW

Potrzebujesz nowej strony internetowej Jaworzno lub chcesz odświeżyć obecną? Dobrze trafiłeś! Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie nowoczesną, szybką stronę WWW, która będzie godnie reprezentować Twój biznes.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dowiesz się też jak dzięki skutecznej reklamy i nowej stronie możesz zyskać nowych klientów.

Skontaktuj się z nami
strony internetowe jaworzno www tworzenie projektowanie

Jaka jest cena stworzenia strony WWW w Jaworznie

Na cenę projektu strony internetowej ma wpływ kilka czynników, w tym jej styl, rozmiar, ilość podstron i funkcje strony. Ile jednak Twoja firma powinna wydać na projektowanie stron internetowych i co w ogóle to obejmuje?

Minimalna kwota z którą trzeba się liczyć to co najmniej 1400 zł. Mówimy tutaj o indywidualnie stworzonej dla Ciebie unikalnej stronie - nie jest to żaden szablon, który jest powielany na tysiącach innych stron. Jest ona responsywna - czyli bez problemu wyświetla się na każdym urządzeniu od telefonów po tablety i laptopy.

Do czego przyda mi się strona?

Jeśli chcesz zwiększyć liczbę klientów, kontrahentów w swoim biznesie to posiadanie strony WWW jest jednym z najlepszych do tego miejsc. W Jaworznie wiele firm korzysta już z tego faktu i inwestuje w reklamę swojej strony internetowej.

Jeśli Twoja konkurencja jeszcze tego nie robi to możesz być pierwszy i czerpać z tego spore korzyści. Dzięki stronie WWW ruch pozyskany z wielu źródeł trafia do jednego miejsca, nad którym masz pełną kontrolę. Możesz zaprezentować się z swojej najlepszej strony.

Czy muszę wam dostarczyć jakieś materiały do stworzenia strony internetowej?

Staramy się maksymalnie uprościć proces tworzenia strony, dlatego wystarczy, że porozmawiamy i wspólnie ustalimy cel i przeznaczenie strony. Jeśli wiemy już co chcemy osiągnąć, wtedy my przygotowujemy projekt, teksty, grafiki, zdjęcia.

Nie musisz się martwić o takie rzeczy jak domena, serwer, jak ma wyglądać projekt oraz inne techniczne sprawy. Tworzymy strony internetowe tak, aby były dla Twoich klientów przydatne i pomogły Ci sprzedawać więcej.

Jak wygląda późniejsza współpraca po uruchomieniu witryny?

Stawiamy na współpracę długoterminową, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji po uruchomieniu strony. Szybko odpowiadamy i reagujemy na zgłaszane poprawki.

Jak pozyskać klientów na moje produkty i usługi?

Sama strona internetowa bez reklamy nie pozyska klientów. Tutaj w grę muszą wejść np. reklama w Google Ads (Adwords) oraz pozycjonowanie. Dzięki temu masz szansę przenieść się na wysokie pozycje w wyszukiwarce. Prawdopodobnie znalazłeś nas wpisując w wyszukiwarce: strony internetowe Jaworzno.

Tak samo możemy pomóc Ci wdrożyć tą formę promocji w Twojej firmie. Czyli np. będziesz się wyświetlać na czołowych pozycjach dla haseł “nazwa usługi którą oferuje Jaworzno”. Oczywiście możemy działać nie tylko w tym mieście, ale również na kilka miast oraz na szerszą skalę cała Polska i Europa.

Wszystko jest uzależnione od budżetu oraz zasięgu Twojej działalności i usług / produktów, które masz w ofercie. W zależności od Twojej oferty można promować się też przez Social Media np. Facebook, Instagram z tym, że ruch zawsze najlepiej gdy jest sprowadzany potem na Twoją stronę internetową - masz nad nią pełną kontrolę.

Jak wyróżnić się spośród tylu stron innych firm?

Dobrze trafiłeś! Aby wyróżnić swoją firmę w internecie potrzebujesz oryginalnej strony internetowej. Każda branża jest inna. Dlatego skupiamy się na tym, aby dopasować układ strony jak i jej funkcje do Twoich klientów i kontrahentów.

Wygląd i kolorystyka ma również duże znaczenie w tym jak nasza strona, a co za tym idzie jak nasza firma będzie postrzegana. Stawiamy na to, aby zaprezentować Twoją firmę i jej ofertę z jak najlepszej strony. Tak, aby przyszli kontrahenci wiedzieli, że jesteś solidnym partnerem do współpracy, a klienci chętniej od Ciebie kupowali.

Nie wiem jaką nazwę strony i serwer wybrać

Dużą zaletą współpracy z nami jest to, że wszystkie niezbędne rzeczy typu domena (nazwa którą wpisujesz w przeglądarce) i serwer (miejsce gdzie umieszcza się stronę) załatwiamy za Ciebie. Nie musisz być zatem specjalistą od tematów internetowych, czy poświęcać kilkanaście godzin na naukę nowych rzeczy i szukanie. Wszystko co związane ze stroną i reklamą zrobisz u nas - w jednym miejscu.

Co jeśli chcę zaktualizować stronę o nowe podstrony?

W trakcie budowy strony to my dodajemy podstrony (np. o nas, oferta, realizacje), które ustaliliśmy w trakcie rozmów i spotkań. Przygotowujemy teksty, ułożymy elementy przejrzyście, aby każdy kto będzie stronę oglądał, mógł szybko się na niej odnaleźć. W obecnych czasach szybkość uzyskania informacji jest kluczowa, dlatego masz pewność, że struktura podstron będzie odpowiednio przemyślana pod kątem danej branży.

Czy klienci będą mogli szybko załadować i przeglądać moją stronę internetową na telefonach i urządzeniach mobilnych?

Jak najbardziej! Wszystkie z tworzonych przez nas stron internetowych w Jaworznie działają na telefonach. Ludzie coraz częściej korzystają właśnie z urządzeń mobilnych do pierwszego sprawdzenia danej strony, czy szybkiego znalezienia informacji. Wtedy jeśli posiadasz stronę internetową, która jest responsywna, zyskujesz przewagę nad innymi, których strony wolno się wczytują i są słabo czytelne na telefonach. Oczywiście przed uruchomieniem każdej strony jest ona przez nas testowana na różnych urządzeniach.

Co zrobić, aby przyciągnąć nowych kontrahentów i klientów na stronę?

Oprócz samego stworzenia strony i jej uruchomienia pomożemy Ci też ją rozreklamować. W porównaniu do reklamy tradycyjnej (np. ulotki, banery - które też projektujemy), reklamę internetową da się kierować znacznie precyzyjniej. To znaczy - możesz pokazywać reklamę tylko osobom zainteresowanym produktami i usługami, które oferujesz.

Przykładowo ktoś wpisuje w wyszukiwarkę hasło “meble Jaworzno”. Wtedy są dostępne formy reklamy: pozycjonowanie, reklama Google Ads (Adwords) która dzieli się na wyniki sponsorowane (które wyświetlają się podobnie jak normalne, z tym, że są wyżej) lub też obrazki z konkretnymi produktami i ich ceną. Ważnym aspektem marketingu internetowego w przypadku kiedy działamy lokalnie jest też pozycjonowanie lokalne. Pozwala ono nam zaistnieć w tych okolicach, gdzie są nasi klienci i dojazd tam, jest opłacalny i możliwy.

Tworzenie stron internetowych zoptymalizowanych SEO - pozycjonowanie

SEO, czyli pozycjonowanie może pomóc Twojej firmie dotrzeć do grupy nowych klientów, ponieważ oni regularnie i aktywnie poszukują informacji w internecie. Jeśli weźmiemy pod uwagę to jak często ludzie korzystają z wyszukiwarki Google w celu znalezienia informacji o produktach i usługach to jest tu duży potencjał.

Z roku na rok proces sprzedaży wielu firm się zmienia. Większość firm, które są liderami w swoich branżach korzysta z pozycjonowania i innych sposobów na przyciągnięcie nowych osób na własną stronę internetową. Jest to też duża oszczędność czasu dla Ciebie i Twoich pracowników. Odpowiedzi na najczęstsze pytania i wiele cennych informacji, które umieścisz na stronie, zmniejszą liczbę stale powtarzających się pytań od klientów, które tylko marnują czas.

Optymalizując swoją stronę, nie tylko pracujesz nad tym, aby poprawić pozycję swojej witryny. To także wyprzedzenie konkurencji. Trzeba dodać, że są to działania długoterminowe i swoje największe efekty przynoszą zazwyczaj od kilku miesięcy po rozpoczęciu działań. Jeśli potrzebujesz szybkiej reklamy i efektu, to polecamy reklamę Google Ads (AdWords).

Czy tworzycie też sklepy internetowe?

Tak. Są one dostosowane do urządzeń mobilnych oraz z indywidualną grafiką - dzięki czemu przykujesz uwagę swoich klientów. W zależności od oprogramowania użytego do budowy sklepu możesz z łatwością wygenerować regulaminy, zintegrować go z Allegro, Empik lub programami księgowymi.

Obecnie coraz więcej sklepów przenosi się do internetu. Konkurencja rośnie, dlatego ważne jest, aby strona WWW była szybka i zbudowana na solidnych fundamentach. Warto też dodać, że do kosztów sklepu musimy przeznaczyć jakiś miesięczny budżet marketingowy - bez tego ciężko jest dotrzeć do nowych klientów.

Etapy tworzenia stron internetowych

  • Etap 1 Research i strategia - Nasz zespół przeprowadzi szczegółowe rozeznanie tematu i Twojej konkurencji, aby ułożyć najlepszą strategię działania
  • Etap 2 Układ strony - Zanim ujrzysz szatę graficzną i końcowy efekt, planujemy i tworzymy przejrzystą strukturę oraz szkielet strony
  • Etap 3 Projekt - W procesie współpracy od początku do końca projekt strony internetowej jest tworzony indywidualnie. Prezentujemy Ci kilka wersji oraz na bieżąco wprowadzamy zgłaszane sugestie
  • Etap 4 Zakodowanie - Teraz wszystko co widoczne dla oka, trzeba przełożyć na język (kod) zrozumiały dla komputerów i przeglądarek
  • Etap 5 Testowanie - Zanim udostępnimy stronę, należy ją w pierwszej kolejności przetestować - na różnych przeglądarkach, urządzeniach
  • Etap 6 Wdrożenie i administracja - Po zakończeniu testów, uruchamiamy Twoją stronę, wgrywamy ją na hosting, konfigurujemy skrzynki pocztowe. Możemy się również późniejszą administracją i zarządzaniem strony
Skontaktuj się z nami

Certyfikuje nas Google

Czy wiesz, że

Wiemy jak tworzyć strony, które zajmują czołowe miejsca w Google - posiadamy Certyfikowanych specjalistów Google Ads. Nasze strony uzyskują idealne wyniki w oficjalnych testach Google i innych niezależnych firm. Aby dbać o solidny wizerunek Twojej firmy w internecie i bezpieczeństwo na stronie internetowej wdrożymy zabezpieczenie certyfikatem SSL.