Strony internetowe w Skierniewicach - ile trwa tworzenie?

Szanujemy Twój czas, dlatego większość prac, które trzeba wykonać do stworzenia strony wykonujemy my. Strony internetowe Skierniewice zaczynamy od ustalenia potrzeb Twoich i Twoich klientów. Na bazie doświadczenia zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania. Nie musisz się martwić też o teksty na stronie, zdjęcia, grafiki lub pomysł jak to ma wyglądać - to wszystko przygotujemy, a gdy będzie gotowe zaprezentujemy i dokonamy ewentualnych poprawek.

Czy zapewniacie późniejszą obsługę i zarządzanie stroną?

W razie gdybyś w przyszłości potrzebował dokonać jakichś aktualizacji lub zmian zapewniamy bardzo szybki kontakt telefoniczny i mailowy oraz szybkie wdrożenie zmian. Równocześnie wiele z naszych stron wyposażone jest w Panel Administracyjny do zarządzania stroną, dzięki któremu możesz np. dodawać nowe produkty, realizacje, referencje na stronie.

Jak zdobyć nowych klientów na stronę internetową z Skierniewic i okolic?

 • Mamy duże doświadczenie w tworzenie stron dla biznesów działających lokalnie oraz na szerszą skalę Polska i Europa, dlatego wiemy jakie metody promocji i reklamy sprawdzą się w Twoim przypadku
 • wszystkie nasze strony internetowe możesz przeglądać na dowolnym urządzeniu - są w pełni responsywne i tworzone w technologii responsive web design, która umożliwia dostosowanie strony do każdego urządzenia
 • pozycjonujemy na czołowe miejsca w Google lokalnie, czyli w rejonie w którym działasz i tam gdzie są Twoi klienci - przykładowo wpisując w Google "sklep bhp Skierniewice" w większości wybiorą stronę naszego klienta, ponieważ jest najwyżej
 • łatwe w obsłudze
 • tworzone przez nas strony www gwarantują profesjonalny wizerunek Twojej firmy w sieci, dzięki czemu klienci jeszcze chętniej będą chcieli z Tobą współpracować i wydać u Ciebie pieniądze
 • zaoszczędzisz na parę lat - stawiamy na współpracę długoterminową, dlatego stosujemy nowoczesne rozwiązania i technologie internetowe, które zapewniają, że strona przez kolejne kilka lat nie będzie potrzebować przebudowy i tworzenia na nowo

11 powodów dla których warto założyć stronę internetową firmy

 1. Zaprezentuj się - bądź obecny. Kto wie o twojej firmie? Gdzie potencjalni klienci i klienci mogą dowiedzieć się więcej? Twoja strona internetowa może pomóc Ci w rozwinięciu działalności, pokazywać Twój profesjonalizm i renomę oraz co najważniejsze zdobyć nowych klientów. Zdobędziesz więcej klientów poprzez stronę internetową z Skierniewic i okolic.
 2. Zbudujesz zaufanie. Nowi i potencjalni klienci mogą chcieć dowiedzieć się czegoś o Twojej firmie zanim podejmą z Tobą współpracę. To świetny sposób, by ludzie mogli wejść na stronę www i dowiedzieć się więcej o ofercie Twojej firmy.
 3. Umieść się na liście wyszukiwarek. Budując swoją stronę internetową i wykorzystując do tego techniki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), możesz łatwo znaleźć osoby szukające odpowiednich słów kluczowych. Miesięcznie setki ludzi szukają takich produktów i usług, które oferuje Twoja firma. Może to być dobry sposób do rozwoju firmy.
 4. Pokaż swoje realizacje. Strona internetowa to świetne miejsce żeby zaprezentować swoje prace, produkty i realizacje klientom.
 5. Zamieść referencje. Możesz uwiarygodnić się na tle innych przedsiębiorców i zaprezentować swoje referencje od zadowolonych klientów, którzy są najlepszą wizytówką Twojej firmy.
 6. Wygoda klienta. Zapewnienie klientom wielu sposobów kontaktu z Twoją firmą jest wykorzystywane przez większość firm. Im łatwiej Cię znaleźć tym więcej klientów pozyskasz.
 7. Punkt kontaktowy 24/7. Twoja strona internetowa działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu, a to zapewnia klientom łatwy sposób skontaktowania się z Tobą i uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów, usług i Twojego biznesu.
 8. Sprzedawaj produkty i usługi. Jeśli Twoja firma nadaje się do sprzedaży internetowej, utwórz sklep internetowy jako alternatywę lub uzupełnienie lokalnego sklepu fizycznego.
 9. Wykorzystaj sieci społecznościowe. Wdrażaj skuteczne strategie na social mediach, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców i zwiększyć zainteresowanie swoim biz. Miej swoją obecność na Facebooku, LinkedIn, Instagramie i Twitterze. Polubienia i udostępnienia na tych platformach mogą przyciągać ludzi do Twojej witryny.
 10. Udostępnij najnowsze wiadomości. Gdy tylko pojawią się nowe informacje dotyczące Twojej firmy, zaktualizuj swoją stronę. Oferujecie nowe produkty, zmieniacie godziny otwarcia, macie ciekawą promocję, te wszystkie rzeczy można zakomunikować wszystkim klientom naraz. Strony, które zawierają aktualne informacje, częściej przyciągają użytkowników.
 11. Blog. Dbaj o świeżość swojej witryny i przyciągaj nowych użytkowników regularnymi wpisami na blogu. Zaprezentuj swoją fachową i specjalistyczną wiedzę, podziel się spostrzeżeniami, które z pewnością docenią potencjalni klienci

Proces tworzenia strony WWW

  Nasz doświadczony zespół projektantów stron internetowych omówi z Tobą potrzeby co do strony, po czym przystąpimy do działania i stworzenia indywidualnej strony dostosowanej do konkretnych wymagań.
 1. Etap 1 | Research Nasz zespół przeprowadzi szczegółowe rozeznanie w temacie, dokładnie zaplanujemy strategię i wykorzystamy najlepsze metody z branży do stworzenia Twojej strony. Tworzymy również teksty niezbędne, które będą na Twojej stronie.
 2. Etap 2 | Szkielet Przed stworzeniem szaty graficznej i indywidualnego wyglądu strony, przygotujemy strukturę i szkielet strony.
 3. Etap 3 | Projekt W procesie współpracy od początku do końca projekt strony internetowej jest tworzony indywidualnie. Prezentujemy Ci kilka wersji oraz wprowadzamy ewentualne poprawki.
 4. Etap 4 | Zakodowanie Teraz wszystkie grafiki musimy przetworzyć na kod, który zrozumieją przeglądarki internetowe.
 5. Etap 5 | Testowanie Zanim udostępnimy stronę, trzeba najpierw ją przetestować - na różnych przeglądarkach, urządzeniach.
 6. Etap 5 | Wdrożenie i administracja Po zakończeniu testów, uruchamiamy Twoją stronę, wgrywamy ją na hosting, konfigurujemy skrzynki pocztowe. Możemy się również późniejszą administracją i zarządzaniem stroną

Pytania dotyczące stron internetowych dla firm z Skierniewic i okolic

To naturalne, że masz pytania i wątpliwości dotyczące założenia strony internetowej. Warto zapamiętać, że strona internetowa to inwestycja długoterminowa. Która dobrze stworzona i zaprojektowana, przyniesie w przyszłości wiele korzyści i zwróci się wielokrotnie.

Możesz też zastanawiać się czy firma taka jak Twoja, z tej branży powinna mieć stronę i być w internecie. Musisz wiedzieć, że Google to wyszukiwarka z której korzystają miliony Polaków i szukają tam przeróżnych rzeczy. Oprócz pozyskania nowych klientów, strona przyda się też obecnym klientom, pomoże zbudować zaufanie, umacnić Twoją markę oraz informować szerszą grupę ludzi o możliwościach Twojej firmy.

Nie musisz też martwić się o to, że nie masz tekstów. My zajmujemy się tworzeniem treści na Twoją stron. Innym częstym problemem jest to, że nie masz dużo treści do dodania do częstych aktualizacji lub nie masz czasu na blogowanie. Krótka odpowiedź brzmi: nie musisz. W pewnych branżach blog, nie jest aż tak przydatny i nie trzeba go prowadzić, żeby mieć świetne efekty i nowych kilku, kilkunastu klientów co miesiąc.

Jak wypromować Twoją stronę i biznes?

Pozycjonowanie pomoże Ci zwiększyć sprzedaż i znaleźć klientów

SEO, czyli pozycjonowanie to długoterminowa strategia, która przyniesie Ci długotrwałe korzyści. Ma ona zauważalny wpływ na Twój biznes. Prawdopodobnie słyszałeś, a może zadałeś sobie to pytanie: "Ile czasu zajmie mi zdobycie pierwszego miejsca w wyszukiwarce dla moich słów kluczowych?".

Wielu właścicieli firm, którzy zaczęli optymalizować swoje strony, a po miesiącu lub dwóch po prostu zrezygnowali i mówili, że "SEO nie działa" lub "Nie uzyskaliśmy wyników, których potrzebowaliśmy, aby uzasadnić koszty".

Jeśli uruchomisz nową stronę internetową, ważne jest, aby wiedzieć, że wyniki będą widoczne za około 6 do 12 miesięcy. Dla niektórych może to wydawać się dużym okresem czasu, ale jeśli zrobi się to poprawnie, utrzyma to Twoją stronę w wyszukiwarce, a wyniki, które otrzymasz, mogą trwać przez lata. Może to mieć duże znaczenie dla małych firm, które dopiero zaczynają, ale też dla firm, które chcą się stale rozwijać i potrzebują nowych klientów.

Istnieje wiele czynników, które powinny być brane pod uwagę, kiedy myślimy o SEO. Do osiągnięcia sukcesu pozycjonowania potrzebna jest wiedza specjalistyczna, doświadczenie, odpowiednie narzędzia i realistyczny plan.

Pozycjonowanie nie musi być drogie

Jasne, ekspert SEO trochę kosztuje, ale jeśli skorzystasz z usług odpowiedniej firmy, to w przyszłości będziesz czerpał z tego większe korzyści. To nie są pieniądze, które wyrzucasz w błoto, tylko prawdziwa inwestycja biznesowa. Dobrze wdrożone SEO będzie z miesiąca na miesiąc przynosić Twojej firmie więcej kontaktów, potencjalnych klientów, a co za tym idzie lepszą sprzedaż.

To strategia długoterminowa

SEO może mieć zauważalny wpływ w ciągu pierwszego roku od podjęcia działań, ale wiele z tych działań będzie miało wpływ trwający ponad kilka lat. W miarę rozwoju rynku, tak, najlepiej jest uważnie śledzić trendy i zmiany. Im więcej czasu, wysiłku i budżetu na SEO (pozycjonowanie strony internetowej), tym lepsze wyniki i lepsza sprzedaż.

Kilka miesięcy to minimalny czas żeby zaobserwować namacalne efekty, dlatego jeśli ktoś obiecuje Ci efekty po tygodniu lub dwóch, powinna zapalić Ci się lampka.

SEO pomoże ludziom znaleźć Twoją stronę internetową

Twoja strona internetowa jest pierwszym punktem kontaktu z Twoją firmą w internecie. Może generować nowe kontakty, przyciągać potencjalnych nowych klientów, partnerów. Ale jeśli ludzie nie mogą znaleźć Twojej strony, potrzebuje wsparcia. Pozycjonowanie (SEO) odgrywa tu nieocenioną rolę.

Nowoczesne, skuteczne SEO powinno być zakorzenione w celach i strategii firmy. Potrzeba tutaj ręcznych działań, popartych doświadczeniem, które zaowocują nowymi klientami dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Certyfikuje nas Google

Czy wiesz, że

Wiemy jak tworzyć strony, które zajmują czołowe miejsca w Google - posiadamy Certyfikowanych specjalistów Google Ads. Nasze strony uzyskują idealne wyniki w oficjalnych testach Google i innych niezależnych firm. Aby dbać o solidny wizerunek Twojej firmy w internecie i bezpieczeństwo na stronie internetowej wdrożymy zabezpieczenie certyfikatem SSL.