Strony internetowe Cieszyn kompleksowe tworzenie stron WWW

Potrzebujesz nowej strony internetowej lub chcesz odświeżyć obecną? Dobrze trafiłeś! Projektujemy i tworzymy strony internetowe Cieszyn, które pomogą Ci zyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.

Porozmawiajmy o stronie WWW oraz opowiemy Ci jak dzięki skutecznej reklamie możesz regularnie zdobywać nowych klientów.

Skontaktuj się z nami
strony internetowe Cieszyn www tworzenie projektowanie

Strony internetowe Cieszyn ile to kosztuje i ile można zyskać

Na cenę projektu strony internetowe Cieszyn ma wpływ kilka czynników. Między innymi jest to wygląd, rozmiar, ilość podstron i funkcjonalność strony. Ile Twoja firma powinna zainwestować w stworzenie strony internetowej i jaki zakres działan to obejmuje?

Minimalna kwota z jaką trzeba się liczyć więc co najmniej 1200 zł. Mówimy tutaj o indywidualnie przygotowanej dla Ciebie unikalnej stronie - nie jest to żaden szablon, jaki jest kopiowany na tysiącach innych stron. Strony internetowe Cieszyn, które tworzymy są responsywne - czyli bez problemu dobrze prezentują się na każdym urządzeniu.

Kluczowe pytanie - ile można zyskać? Dzięki dobrze stworzonej stronie internetowej i skutecznej reklamie (pozycjonowanie, Google Ads) nasi klienci często mogą zarobić kilka czy kilkanaście razy więcej niż zainwestowali w stronę i jej reklamę.

Do czego przyda mi się strona?

Jeśli chcesz zwiększyć liczbę klientów, kontrahentów w swoim biznesie to posiadanie strony WWW jest na to świetnym miejscem. Wiele firm korzysta już z tego faktu i inwestuje w promocję swojej strony internetowej Cieszyn.

Jeśli Twoja konkurencja jeszcze tego nie robi to możesz być pierwszy i wyróżnić się spośród nich. Dzięki stronie WWW ruch pozyskany z wielu źródeł zbiera się w najlepsze miejsce na prezentacje oferty czyli na Twoją stronę. Możesz pokazać się z swojej najlepszej strony.

Strony internetowe Cieszyn - czy potrzebujesz materiałów do stworzenia WWW

Staramy się maksymalnie uprościć proces tworzenia strony internetowe Cieszyn, dlatego wystarczy, że porozmawiamy i wspólnie ustalimy plan i zakres funkcjonalności strony. Jeśli wiemy już co jest do zrobienia, to my przygotowujemy projekt, teksty, grafiki, zdjęcia.

Nie musisz się martwić o takie rzeczy jak domena, serwer, jak ma wyglądać projekt i inne techniczne sprawy. Tworzymy strony internetowe tak, aby stanowiły dla Twoich klientów źródło informacji, ułatwiały kontakt oraz pomagały zdobyć więcej zapytań i sprzedaży.

Jak wygląda późniejsza współpraca po uruchomieniu witryny?

Stawiamy na współpracę długoterminową, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji po uruchomieniu strony. Szybko odpowiadamy i wprowadzamy zgłaszane poprawki.

Jak pozyskać klientów na moje produkty i usługi?

Sama strona internetowa bez reklamy nie pozyska klientów. Tutaj w grę muszą wejść np. reklama w Google Ads (Adwords) oraz pozycjonowanie. Dzięki temu masz szansę przenieść się na wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Prawdopodobnie znalazłeś nas wpisując w wyszukiwarce: strony internetowe Cieszyn. Tak samo możemy posłużyć Ci wdrożyć tą formę promocji w Twojej firmie. Czyli np. będziesz się wyświetlać na czołowych pozycjach dla haseł “nazwa usługi którą oferuje Cieszyn”.

Oczywiście możemy być obecni nie tylko w tym mieście, ale i na kilka miast. Jak również na szerszą skalę cała Polska i Europa. Wszystko jest zależne od budżetu oraz zasięgu Twojej oferty i usług / produktów. W zależności od Twojej oferty można promować się też przez Social Media np. Facebook, Instagram z tym, że ruch zawsze najlepiej jeżeli jest sprowadzany potem na Twoją stronę internetową - masz nad nią pełną kontrolę.

Jak wyróżnić się spośród tylu stron innych firm?

Dobrze trafiłeś! Aby wyróżnić swoją markę w internecie potrzebujesz oryginalnej strony internetowej. Każda branża jest inna. Dlatego zajmujemy się na tym, aby dopasować układ strony jak również jej funkcje do Twoich klientów i kontrahentów.

Wygląd i kolorystyka jest również duże znaczenie w tym jak nasze strony internetowe Cieszyn, a co za tym idzie jak nasza firma będzie postrzegana. Stawiamy na to, aby zaprezentować Twoją firmę i jej ofertę z jak najlepszej strony. Tak, aby przyszli kontrahenci wiedzieli, że jesteś solidnym partnerem do współpracy, a klienci chętniej od Ciebie kupowali.

Nie wiem jaką nazwę strony i serwer wybrać

Dużą zaletą współpracy z nami jest to, że wszystkie niezbędne rzeczy typu domena (nazwa którą wpisujesz w przeglądarce) i serwer (miejsce gdzie umieszcza się stronę) załatwiamy za Ciebie. Nie musisz być specjalistą od tematów internetowych, czy poświęcać kilkanaście godzin na naukę nowych tematów i szukanie najlepszych rozwiązań. Wszystko co związane ze stroną i reklamą zrobisz u nas - w jednym miejscu.

Co jeśli chcę zaktualizować strony internetowe Cieszyn o nowe podstrony?

W trakcie budowy strony internetowe Cieszyn to my dodajemy podstrony (np. o nas, oferta, realizacje), które ustaliliśmy w trakcie rozmów i spotkań. Przygotowujemy teksty, ułożymy elementy przejrzyście, aby każdy kto będzie stronę oglądał, mógł szybko się na niej odnaleźć. W dzisiejszych czasach szybkość uzyskania informacji jest kluczowa, dlatego masz pewność, że struktura podstron będzie odpowiednio przemyślana pod kątem danej branży.

Czy klienci będą mogli szybko załadować i przeglądać moją stronę internetową na telefonach i urządzeniach mobilnych?

Jak najbardziej! Wszystkie z tworzonych przez nas stron internetowych w Cieszynie działają na telefonach. Ludzie coraz częściej korzystają właśnie z urządzeń mobilnych do pierwszego sprawdzenia danej strony, czy szybkiego znalezienia informacji.

Wtedy jeśli masz stronę internetową, która jest responsywna, zyskujesz przewagę nad innymi, których strony wolno się wczytują i są słabo czytelne na telefonach. Oczywiście przed uruchomieniem każdej strony jest ona przez nas testowana na różnych urządzeniach.

Co zrobić, aby przyciągnąć nowych klientów i klientów na stronę?

Oprócz samego stworzenia strony internetowe Cieszyn i jej uruchomienia pomożemy Ci ją rozreklamować. W porównaniu do reklamy tradycyjnej (np. ulotki, banery - które też projektujemy), reklamę internetową da się kierować znacznie precyzyjniej. To znaczy, możesz pokazywać reklamę tylko osobom zainteresowanym produktami oraz usługami, które oferujesz.

Przykładowo ktoś wpisuje w wyszukiwarkę hasło "meble Cieszyn". To są dostępne formy reklamy: pozycjonowanie, reklama Google Ads (Adwords) czyli wyniki sponsorowane (które wyświetlają się podobnie jak normalne, z tym, że są wyżej) lub też reklama produktowa - z zdjęciem oraz ich ceną. Ważnym aspektem marketingu internetowego w przypadku kiedy działamy lokalnie jest też pozycjonowanie lokalne. Pozwala ono nam zaistnieć w tych okolicach, gdzie są nasi klienci.

Tworzenie stron internetowych Cieszyn zoptymalizowanych pod SEO - pozycjonowanie

SEO, czyli pozycjonowanie może pomóc Twojej firmie dotrzeć do grupy nowych klientów, ponieważ oni regularnie i aktywnie poszukują informacji w internecie. Jeśli weźmiemy pod uwagę to jak często ludzie korzystają z wyszukiwarki Google w celu znalezienia informacji o produktach oraz usługach to jest tu duży potencjał.

Z roku na rok proces sprzedaży wielu firm się zmienia. Większość firm, które są liderami w swoich branżach posiadają strony internetowe Cieszyn i korzystają z pozycjonowania i innych sposobów na przyciągnięcie nowych osób na stronę internetową. Oczywiście nic nie zastąpi spotkania na żywo. Jednak najpierw tych nowych zainteresowanych trzeba jakoś pozyskać.

Jest to duża oszczędność czasu dla Ciebie i Twoich pracowników. Odpowiedzi na najczęstsze pytania i wiele cennych informacji, które dodasz na stronie, zmniejszą liczbę stale powtarzających się pytań od klientów.

Optymalizując swoją stronę, nie tylko pracujesz nad tym, aby poprawić pozycję swojej witryny. To także wyprzedzenie konkurencji. Trzeba dodać, że są to działania długoterminowe i swoje największe efekty przynoszą zazwyczaj od kilku miesięcy po rozpoczęciu działań. Jeśli potrzebujesz szybkiej reklamy i efektu, to polecamy reklamę Google Ads (AdWords).

Czy robicie też sklepy internetowe?

Tak. Są one dostosowane do urządzeń mobilnych oraz z indywidualną grafiką - dzięki czemu przykujesz uwagę swoich klientów. W zależności od oprogramowania użytego do budowy sklepu możesz z łatwością wygenerować regulaminy, zintegrować go z Allegro, Empik lub programami księgowymi.

Obecnie coraz więcej sklepów przenosi się do internetu. Konkurencja rośnie, dlatego ważne jest, aby strony internetowe Cieszyn były nowoczesne, ale zbudowane na solidnych fundamentach. Warto jeszcze dodać, że do kosztów sklepu musimy przeznaczyć jakiś miesięczny budżet marketingowy - bez tego ciężko jest dotrzeć do nowych klientów.

Strony internetowe Cieszyn etapy tworzenia WWW

  • Etap 1 Research i strategia - Nasz zespół przeprowadzi szczegółowe rozeznanie tematu i Twojej konkurencji, aby ułożyć najlepszą strategię działania
  • Etap 2 Układ strony - Zanim ujrzysz szatę graficzną i końcowy efekt, planujemy i tworzymy przejrzystą strukturę oraz szkielet strony internetowe Cieszyn
  • Etap 3 Projekt - W procesie współpracy od początku do końca projekt strony internetowej jest tworzony indywidualnie. Prezentujemy Ci kilka wersji oraz na bieżąco wprowadzamy zgłaszane sugestie
  • Etap 4 Zakodowanie - Teraz wszystko co widoczne dla oka, trzeba przełożyć na język (kod) zrozumiały dla komputerów i przeglądarek
  • Etap 5 Testowanie - Zanim udostępnimy stronę, należy ją w pierwszej kolejności przetestować - na różnych przeglądarkach, urządzeniach
  • Etap 6 Wdrożenie i administracja - Po zakończeniu testów, uruchamiamy Twoją stronę, wgrywamy ją na hosting, konfigurujemy skrzynki pocztowe. Możemy się również późniejszą administracją i zarządzaniem strony
Skontaktuj się z nami

Certyfikuje nas Google

Czy wiesz, że

Wiemy jak tworzyć strony, które zajmują czołowe miejsca w Google - posiadamy Certyfikowanych specjalistów Google Ads. Nasze strony uzyskują idealne wyniki w oficjalnych testach Google i innych niezależnych firm. Aby dbać o solidny wizerunek Twojej firmy w internecie i bezpieczeństwo na stronie internetowej wdrożymy zabezpieczenie certyfikatem SSL.