10 powodów dla których warto stworzyć stronę www dla firmy z Konina

 1. Zbuduj zaufanie i profesjonalny wizerunek w internecie - jeśli chcesz podjąć współpracę z nowymi klientami, jest więcej niż prawdopodobne, że sprawdzą Twoją firmę w internecie. Jeśli nie masz własnej, firmowej strony www Twoi kontrahenci mogą być zaniepokojeni i zastanawiać się, dlaczego? Możesz wtedy stracić potencjalnych klientów, którzy nie znajdująć informacji o Tobie, będą mieli zdecydowanie mniejsze zaufanie do firmy i będą szukać gdzie indziej. Nie chodzi tu też o to, żeby postawić pierwszą lepszą stronę. Klienci często odwiedzając stronę na jej podstawie wyrabiają sobie jakąś opinię. Warto więc żeby strona była profesjonalna, czytelna, przejrzysta i upewniła nowych klientów, że warto z Tobą nawiązać kontakt oraz współpracę. Jest też niebezpieczeństwo, że w przypadku gdy nie masz strony www, któs może znaleźć jakieś informacje o Twojej firmie na innych stronach, gdzie nie masz wpływu na to co ktoś o Tobie pisze i musisz zdać się “na łaskę losu”. Posiadając własną stronę internetową masz pełną kontrolę nad tym jakie informacje przekazuje klientom.
 2. Daj się odszukać nowym klientom - Ludzie nie tylko przeglądają Internet w celach rozrywkowych. W obecnych czasach, jeśli ktoś czegoś potrzebuje najczęściej zaczyna szukać tego w internecie w wyszukiwarce Google. Jeśli będziesz na wysokich pozycjach na słowa i hasła, których szukają Twoi potencjalni klienci, możesz pozyskać znaczną ilość nowych klientów.
 3. Rynek stale rośnie - Niezależnie czy jest to produkt lub usługa, ilość klientów, których możesz pozyskać przez stronę internetową stale rośnie. Coraz więcej osób korzysta z internetu, a co za tym idzie jeśli postawisz na taką formę reklamy, w przyszłości będziesz z niej czerpał duże korzyści. Pozycjonowanie i reklama w Google Ads to dwie formy reklamy na których stale bazują i korzystają czołowe firmy z każdej branży. Jeśli celem Twojej nowej strony www jest głównie zwiększenie sprzedaży, to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalimy plan i konkretne działania, które możemy wykonać, aby zdobyć dla Ciebie nowych klientów.
 4. Chcesz wyprzedzić konkurencję? - W zależności od tego w jakiej branży działasz, firmy, które oferują usługi i produkty podobne do Twoich reklamują się w internecie. Dlaczego? Powód jest bardzo prosty. To dla większości biznesów najbardziej skuteczna i opłacalna forma reklamy. Z pomocą odpowiednich specjalistów możesz dotrzeć bezpośrednio do osób, które już chcą kupić lub skorzystać z danej usługi, które masz w ofercie.
 5. Pokaż swoje realizacje - Strona internetowa to świetne miejsce żeby zaprezentować swoje prace, produkty i realizacje klientom.
 6. Zamieść referencje i opinie - Możesz uwiarygodnić się na tle innych przedsiębiorców i zaprezentować swoje referencje od zadowolonych klientów, którzy są najlepszą wizytówką Twojej firmy.
 7. Wygoda klienta i możliwość kontaktu 24/7. Zapewnienie klientom wielu sposobów kontaktu z Twoją firmą jest wykorzystywane przez większość firm. Im łatwiej Cię znaleźć tym więcej klientów pozyskasz. Twoja strona internetowa działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu, a to zapewnia klientom łatwy sposób skontaktowania się z Tobą i uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów, usług i Twojego biznesu.
 8. Sprzedawaj produkty i usługi. Jeśli Twoja firma nadaje się do sprzedaży internetowej, utwórz sklep internetowy jako alternatywę lub uzupełnienie lokalnego sklepu fizycznego. Jeśli oferujesz usługi, wtedy możesz przedstawić swoją ofertę, zdobyć nowe kontakty oraz odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania, tak żeby później nie tracić czasu na coś co stale się powtarza.
 9. Zgromadź ruch z internetu w jednym miejscu. Możliwe, że masz już profil na Facebooku, Instagramie, YouTube, LinkedIn lub innych portalach. Obecność na nich jest ważna, ale jak wykorzystać ich potencjał maksymalnie? Ściągaj ruch na swoją stronę www. Masz wtedy pełną kontrolę nad tym, co prezentujesz na stronie. Zdecydowanie łatwiej zdobyć tam namiary do nowych klientów oraz łatwiej jest im przedstawić swój przekaz i ofertę. Masz możliwość kontrolowania dokładnie, jakie informacje są tam, i kiedy i jak te informacje są wyświetlane użytkownikom. To Ty podejmujesz wszystkie decyzje. Możesz się wyróżnić spośród konkurencji. Największą zaletą posiadania własnej strony internetowej jest to, że jest ona TWOJA.
 10. Zaoszczędź i zyskaj długoterminowo - Tradycyjny marketing jest nadal ważny, jednak przenosząc część środków na reklamę w Internecie możesz sporo zaoszczędzić. Już od 1000 - 1500 zł możesz stworzyć stronę internetową. Zalecamy jednak, by od początku zbudować solidną stronę. Dobrze zaprojektowana strona ułatwia jej promowanie i reklamę w dłuższej perspektywie czasu.

Jaki jest czas realizacji i czego potrzebuje do stworzenia strony internetowej?

Szanujemy Twój czas, dlatego większość prac, które trzeba wykonać do stworzenia strony wykonujemy my. Na początku ustalamy Twoje potrzeby i na bazie doświadczenia zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania. Nie musisz się martwić też o teksty na stronie, zdjęcia, grafiki lub pomysł jak to ma wyglądać - to wszystko przygotujemy, a gdy będzie gotowe zaprezentujemy i dokonamy ewentualnych poprawek.

W razie gdybyś w przyszłości potrzebował dokonać jakichś aktualizacji lub zmian zapewniamy bardzo szybki kontakt telefoniczny i mailowy oraz szybkie wdrożenie zmian. Równocześnie wiele z naszych stron wyposażone jest w Panel Administracyjny do zarządzania stroną, dzięki któremu możesz np. dodawać nowe produkty, realizacje, referencje na stronie.

Jak przyciągnać nowych klientów na stronę internetową z Konina i okolic?

 • Mamy duże doświadczenie w tworzenie stron dla biznesów działających lokalnie oraz na szerszą skalę Polska i Europa, dlatego wiemy jakie metody promocji i reklamy sprawdzą się w Twoim przypadku
 • wszystkie nasze strony internetowe możesz przeglądać na dowolnym urządzeniu - są w pełni responsywne i tworzone w technologii responsive web design, która umożliwia dostosowanie strony do każdego urządzenia
 • pozycjonujemy na czołowe miejsca w Google lokalnie, czyli w rejonie w którym działasz i tam gdzie są Twoi klienci - przykładowo wpisując w Google "sklep bhp Konin" w większości wybiorą stronę naszego klienta, ponieważ jest najwyżej
 • łatwe w obsłudze
 • tworzone przez nas strony www gwarantują profesjonalny wizerunek Twojej firmy w sieci, dzięki czemu klienci jeszcze chętniej będą chcieli z Tobą współpracować i wydać u Ciebie pieniądze
 • zaoszczędzisz na parę lat - stawiamy na współpracę długoterminową, dlatego stosujemy nowoczesne rozwiązania i technologie internetowe, które zapewniają, że strona przez kolejne kilka lat nie będzie potrzebować przebudowy i tworzenia na nowo

Proces tworzenia strony WWW

  Nasz doświadczony zespół projektantów stron internetowych omówi z Tobą potrzeby co do strony, po czym przystąpimy do działania i stworzenia indywidualnej strony dostosowanej do konkretnych wymagań.
 1. Etap 1 | Research Nasz zespół przeprowadzi szczegółowe rozeznanie w temacie, dokładnie zaplanujemy strategię i wykorzystamy najlepsze metody z branży do stworzenia Twojej strony. Tworzymy również teksty niezbędne, które będą na Twojej stronie.
 2. Etap 2 | Szkielet Przed stworzeniem szaty graficznej i indywidualnego wyglądu strony, przygotujemy strukturę i szkielet strony.
 3. Etap 3 | Projekt W procesie współpracy od początku do końca projekt strony internetowej jest tworzony indywidualnie. Prezentujemy Ci kilka wersji oraz wprowadzamy ewentualne poprawki.
 4. Etap 4 | Zakodowanie Teraz wszystkie grafiki musimy przetworzyć na kod, który zrozumieją przeglądarki internetowe.
 5. Etap 5 | Testowanie Zanim udostępnimy stronę, trzeba najpierw ją przetestować - na różnych przeglądarkach, urządzeniach.
 6. Etap 6 | Wdrożenie i administracja Po zakończeniu testów, uruchamiamy Twoją stronę, wgrywamy ją na hosting, konfigurujemy skrzynki pocztowe. Możemy się również późniejszą administracją i zarządzaniem stroną

Pytania dotyczące stron internetowych dla firm z Konina i okolic

To naturalne, że masz pytania i wątpliwości dotyczące założenia strony internetowej. Warto zapamiętać, że strona internetowa to inwestycja długoterminowa. Która dobrze stworzona i zaprojektowana, przyniesie w przyszłości wiele korzyści i zwróci się wielokrotnie.

Możesz też zastanawiać się czy firma taka jak Twoja, z tej branży powinna mieć stronę i być w internecie. Musisz wiedzieć, że Google to wyszukiwarka z której korzystają miliony Polaków i szukają tam przeróżnych rzeczy. Oprócz pozyskania nowych klientów, strona przyda się też obecnym klientom, pomoże zbudować zaufanie, umacnić Twoją markę oraz informować szerszą grupę ludzi o możliwościach Twojej firmy.

Nie musisz też martwić się o to, że nie masz tekstów. My zajmujemy się tworzeniem treści na Twoją stron. Innym częstym problemem jest to, że nie masz dużo treści do dodania do częstych aktualizacji lub nie masz czasu na blogowanie. Krótka odpowiedź brzmi: nie musisz. W pewnych branżach blog, nie jest aż tak przydatny i nie trzeba go prowadzić, żeby mieć świetne efekty i nowych kilku, kilkunastu klientów co miesiąc.

Skontaktuj się z nami

Certyfikuje nas Google

Czy wiesz, że

Wiemy jak tworzyć strony, które zajmują czołowe miejsca w Google - posiadamy Certyfikowanych specjalistów Google Ads. Nasze strony uzyskują idealne wyniki w oficjalnych testach Google i innych niezależnych firm. Aby dbać o solidny wizerunek Twojej firmy w internecie i bezpieczeństwo na stronie internetowej wdrożymy zabezpieczenie certyfikatem SSL.